Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
ENG
PL
O NAS


Wkraczasz w nasz świat, świat wędkarskich szaleńców, oszołomów – bo tak bywamy nazywani. Jednak w każdym szaleństwie jest metoda, więc ten świat jest naszą metodą na życie. Nie wyobrażamy sobie życia bez pasji i nie potrafilibyśmy żyć bez przebywania nad wodą. Człowiek bez pasji jest "szary", nijaki, rozmyty, a o nas tego powiedzieć nie można.
Choć każdy z nas jest inny, tworzymy zgrany zespół – Crazy Fishermen. Oprócz totalnego ześwirowania na punkcie wędkarstwa, łączy nas takie samo podejście do przysłowiowego moczenia kija – musi być wesoło, na luzie, bez ciśnienia i niezdrowej rywalizacji. Na rybach nie chcemy się ścigać, udowadniać kto jest lepszy, a sukces każdego z nas traktujemy jako wspólny. Łączy nas rubaszne poczucie humoru oraz przekonanie, że wędkowanie ma sprawiać przyjemność i w taki sposób podchodzimy do naszej pasji.

Zajmujemy  się  profesjonalnymi  produkcjami  filmowymi –  poczynając  od  stworzenia scenariusza, poprzez wybranie odpowiedniego łowiska, realizację, aż po końcowy montaż materiału. Współpracujemy ze znanymi operatorami  filmowymi  i  montażystą  z  olbrzymim  doświadczeniem  zawodowym. Mamy do dyspozycji sprzęt filmowy, dzięki któremu możemy pokazać Wam wędkarski świat pod wodą, na wodzie i z lotu ptaka. Postawiliśmy na rozwiązania, które umożliwiają kręcenie filmów w najwyższej jakości. Na specjalne zlecenie produkujemy reklamy filmowe sprzętu wędkarskiego, klipy oraz relacje z wypraw – jesteśmy w stanie stawić czoła najbardziej zwariowanym wyzwaniom.
Dysponujemy sprzętem wędkarskim z najwyższej półki – poczynając od sztucznych przynęt, a na wędkach kończąc. Do dyspozycji mamy dwie duże łodzie wędkarskie wyposażone w silniki o olbrzymiej mocy, echosondy, sonary, itp. Na łowiska dojeżdżamy samochodami terenowymi, quadami lub skuterami śnieżnymi, ale nie boimy się też pieszych wędrówek.
Chcemy przedstawiać  wędkarstwo  jako przygodę, a każda  nasza  wyprawa  jest  inna i  nieprzewidywalna.  Dzięki  temu  powstają  filmy,  jakich  nie ma w naszym kraju. Nie zależy nam na suchych i nudnych instruktażach. Dostrzegamy w naszym otoczeniu rzeczy, które przez większość często pozostają niezauważone – chcemy  pokazać  widzowi,  jak  wiele  traci.  Nasze  produkcje  wciągają  widza,  zapraszają  na  wspólna  wyprawę,  sprawiają wrażenie, iż uczestniczy razem z nami w wyprawie. Każdy wypad nad wodę ma dostarczać niezapomnianych emocji, ponieważ tak właśnie postrzegamy wędkarstwo.

Crazy Fishermen Team tworzą trzy osoby:

Kamil "Łysy Wąż" Walicki – zapadł na nieuleczalną chorobę wędkarską w wieku pięciu lat i…tak mu zostało do dziś. Wędkarski włóczykij, surwivalowiec, miłośnik przyrody i ciszy nad wodą. Łowi wszędzie gdzie uda mu się dojechać, dopłynąć lub dojść – od niewielkich rzeczek, poprzez jeziora, zbiorniki zaporowe, aż po morskie głębiny. Zwiedził z wędką wiele krajów, jednak wciąż mu mało i ciężko "złapać" go w domu. Fotograf, aktor, publicysta, dziennikarz, autor kilkuset artykułów publikowanych na przestrzeni lat w wędkarskiej prasie oraz na portalach hobbystycznych. W chwili obecnej stały współpracownik Wiadomości Wędkarskich. Skutecznie łączy pracę zawodową ze swoją pasją, która pochłonęła go bez reszty.

Robert Policha –  wiecznie  zapracowany  i  zaganiany, jednak od pewnego czasu robi wszystko, aby mieć jak najwięcej czasu na przebywanie nad wodą. U niego pasja również zwycięża. Wielki miłośnik szwedzkich szkierów oraz różnego rodzaju zbiorników zaporowych. Uwielbia wyzwania i w naszym zespole dokonuje rzeczy niemożliwych. Wszyscy wiedzą,  że  czegoś  nie  da  się  zrobić,  ale  On  to  robi –  bo  nikt  mu  nie  powiedział,  że "…tak się nie da". Gość z olbrzymim poczuciem humoru, którego śmiech wszystkim poprawia nastrój – nawet w dniach, gdy ryby nie współpracują. Pomysłodawca i realizator wielu zwariowanych rozwiązań, które możecie zauważyć śledząc nasze wyprawy.

Mateusz Kwiatkowski – jako jedyny z naszego zespołu zna się na "kabelkach". Jest odpowiedzialny za techniczną stronę naszych produkcji – poczynając od wspomnianych kabelków, aż po zaawansowany sprzęt filmowy. Chwyta się rzeczy, od których Robert z Kamilem uciekają w popłochu. Zawodowo specjalista od technik telewizyjnych, prywatnie również zapalony wędkarz. Do niedawna specjalizował się w łowieniu okoni, jednak doskonale radzi sobie również z rybami grubszego kalibru, zwłaszcza z sandaczami.

Połączyło nas…wędkarstwo oczywiście. To dzięki niemu się poznaliśmy, dzięki niemu spełniamy swoje marzenia i to dzięki wędkarstwu właśnie stworzyliśmy team Crazy Fishermen.
W chwilach, gdy nie nagrywamy naszych produkcji…jeździmy na ryby. Czasem wspólnie całym zespołem, czasem niepełnym jego składem, a czasem każdy z nas jedzie gdzie indziej. Zdobywamy doświadczenia nie tylko na naszych Polskich rzekach i jeziorach, ale łowimy również za granicą. Zwiedziliśmy wiele pięknych miejsc, ale jeszcze więcej na nas czeka. Poprzez nasze filmy, artykuły, galerie zdjęć oraz krótkie wpisy i notatki zamieszczane na tej stronie, możecie uczestniczyć w naszych wyprawach i przeżywać razem z nami wiele przygód.


O nas. Crazy Fishermen Fishing TV Expedition Team 2015. Najlepsze filmy wędkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.